Не намагайтеся позбутися книжок, або 5 книг, які рекомендуємо прочитати цієї весниЮля Вигонська, 01.04.16 9:11AM
.jpg)





Редакція Тернопільської Афіші продовжує підбирати для Вас книги, які сколихнули світ цього року, або, лише набирають своєї популярності. Що читати цьогоріч? Чим репрезентований книжковий ринок цього сезону? Як обрати «свою єдину» книгу серед тисячі представлених на полиці книгарень? До вашої уваги топ-5 книг цієї весни.
Будь дивом. 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим
Із неможливого – можливе…
Автор відомого бестселеру «50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт, знову і знову радує читачів своїми глибокими, зворушливими, іноді й смішними есе. Ще одним доповненням цьогоріч є її нова книга «50 уроків, щоб зробити неможливе можливим». Ця книжка – скарбниця історій, які захоплюють та надають сил творити добро. На її сторінках звичайні люди відкривають свої серця та діляться уроками про те, як вони змінили життя, зробили неможливе можливим. Вони розкажуть вам, як бачити дива, що відбуваються щодня, та самому стати дивом. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим!
Смажені зелені помідори в кафе "Зупинка"
Ті, хто страждають найбільше, завжди говорять найменше..
У романі відомої американської письменниці Фенні Флеґґ дивовижно поєднані долі різних людей. У спогадах, газетних статтях та окремих фактах перед читачем постає напрочуд реальна картина життя невеликого містечка у штаті Алабама, починаючи від першої половини двадцятого століття й до сучасності. Любов і ненависть, расова нетерпимість і взаємоповага, честь і підлість, перемога й поразка, щастя й горе — усе це переплелося в цікавій невимушеній оповіді та ніби залучає читача стати учасником описаних подій.
Їсти, молитися, кохати
«Їсти, молитися, кохати» - надзвичайно щира розповідь жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Автор книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань. Героїня її роману - письменниця Ліз – розчарована у сімейному житті та зневірена в особистому щасті. Жінка втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до життя, Ліз вирішує подорожувати. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.
Крадійка книжок
Болючі спогади своїх батьків-емігрантів про такі несумісні речі, як дитинство, війна й Голокост, сучасний австралійський письменник Маркус Зузак поклав в основу історії про маленьку дівчинку Лізель Мемінґер, яка в страшні роки Другої світової, навчившись читати за посібником гробаря, збагнула силу Слів і, втративши все інше, вижила — завдяки лише цій силі.
«Не сподівайтеся позбутися книжок»
«Не сподівайтеся позбутися книжок» - це не погроза сучасних європейських інтелектуалів Умберто Еко та Жан-Клода Кар’єра, а іронічне застереження, оперте на досвід тривалого книгокористування. Життя серед давніх і сучасних видань, пошуки інкунабул, епізоди випадкового успіху чи несподіваної втрати, ретельність добору власних книгозбірень постають в бесіді, до якої хочеться долучитися – часом посмішкою, часом реплікою. Читач-книголюб не лишиться пасивним спостерігачем, бо все, що обговорюється в діалозі, так чи інакше зачепить і його власне ставлення до написаного, виданого, обговореного й оціненого.